SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 68m2 me qira te Parku i Qytetit !DELTA
Çmimi :
€230.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 18:05
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
68 m²
ID e produktit :
199011
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 68m2 me qira te Parku i Qytetit prane bustit Isa Kastrati.
Banesa ndodhet ne katin e II-te (posedon ashensor funksional) dhe ka kete renditje:
-Sallon me kuzhine
-Dy dhome gjumi
-Banjo
-Ballkon

Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049406434/049445711/049157113/044556777

Per t"i shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38349406434
Parku i Qytetit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »