SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 70m2 me qira te Rruga B !DELTA
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
199017
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 70m2 me qira te Rruga B mbi Five Star me pamje nga rruga.
Banesa ndodhet ne katin e V-te (posedon ashensor funksional) dhe ka kete renditje:
-Sallon me kuzhine
-Dhome gjumi
-Banjo
-Ballkon

Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049406434/049445711/049157113/044556777

Per t"i shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38349406434
Rruga B [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »