SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qera ne B.Diellit te Ismail Qemajli me Termokos 180E
Çmimi :
€180.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 22:07
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
55 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Parking Rrugor
ID e produktit :
199021
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes me qera ne B.Diellit te Ismail Qemajli me Termokos 180E

Leshohet banesa me qera ne lagjen Bregu i Diellit.
Banesa gjendet afer Shkolles Fillore "Ismail Qemajli".
Banesa eshte ne katin perdhes.
Eshte e madhe 55m2 dhe ka kete renditje:
Salloni
Kuzhina
Dhome Gjumi
Banjo
Shpajz
Koridor.
Banesa posedon ngrohje qendrore nga Termokosi.
Qmimi:180E

Agjensioni për Patundshmëri "Capital City"
✆+383 (44) 77 77 90
✆+383 (44) 132 995
✆+383 (45) 900 099
✆TelFiks: 038 500 777
✉ e-mail: capitalcityagency@gmail.com
Gjendemi ne Ulpianë , Prishtinë
Informata rreth publikuesit
Capital
Prishtinë
+38344777790
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »