SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qera ne Dardani 2Dh.Gjumi me Termokos
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
8 Nëntor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
90 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
199022
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes me qera ne Dardani 2Dh.Gjumi me Termokos

Leshohet banesa me qera ne lagjen Dardania.
Banesa gjendet afer bankes BPB.
Banesa eshte e madhe 90m2 dhe ka kete renditje:
Salloni
Kuzhina
2 Dhoma Gjumi
2 Banjo
Ballkon
Koridor.
Banesa gjendet ne katin e 6 dhe posedon lift i cili funksionon vazhdimisht.
Qmimi:300E(negociushem)

Agjensioni për Patundshmëri "Capital City"
✆+383 (44) 77 77 90
✆+383 (44) 132 995
✆+383 (45) 900 099
✆TelFiks: 038 500 777
✉ e-mail: capitalcityagency@gmail.com
Gjendemi ne Ulpianë , Prishtinë
Informata rreth publikuesit
Capital
Prishtinë
+38344777790
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »