SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa me qera ne Tophane 250E me parking
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 13:52
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
199024
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa me qera ne Tophane 250E me parking

Leshohet banesa me qera ne lagjen Tophane.
Banesa eshte ndertim i Lesnes dhe gjendet afer Xhamis se Tophanes.
Banesa eshte e madhe 65m2 dhe ka kete renditje:
Salloni
Kuzhina
Dhome Gjumi
Banjo
Ballkon
Koridor.
Banesa eshte teresisht e mobiluar me mobilje te reja dhe e gatshme per banim.
Gjendet ne katin e 4 dhe posedon lift i cili funksionon me kartela.
Banesa posedon edhe parking te vet tek i cili kan qasje vetem banoret e nderteses dhe hyrja ne parking eshte me kartel.
Qmimi:250E (pa diskutueshem)

Agjensioni për Patundshmëri "Capital City"
✆+383 (44) 77 77 90
✆+383 (44) 132 995
✆+383 (45) 900 099
✆TelFiks: 038 500 777
✉ e-mail: capitalcityagency@gmail.com
Gjendemi ne Ulpianë , Prishtinë
Informata rreth publikuesit
Capital
Prishtinë
+38344777790
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »