SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qera ne Dardani 2Dh.Gjumi me Termokos 230E
Çmimi :
€230.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 22:11
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
55 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
199025
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes me qera ne Dardani 2Dh.Gjumi me Termokos 230E

Leshohet banesa me qera ne lagjen Dardania.
Banesa gjendet afer Bastrade dhe afer Viva Fresh.
Banesa gjendet ne katin e 2 (dyte).
Banesa eshte e madhe 60 m2 dhe ka kete renditje:
Salloni
Kuzhina
2 Dhoma Gjumi
Banjo
Ballkon.
Banesa posedon ngrohje qendrore nga Termokosi.
Banesa posedon parking te mjaftueshem per banoret e lagjes.
Qmimi:230 (+Depoziti)

Agjensioni për Patundshmëri "Capital City"
✆+383 (44) 77 77 90
✆+383 (44) 132 995
✆+383 (45) 900 099
✆TelFiks: 038 500 777
✉ e-mail: capitalcityagency@gmail.com
Gjendemi ne Ulpianë , Prishtinë
Informata rreth publikuesit
Capital
Prishtinë
+38344777790
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »