SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm shtepi në shitje në lagjen Arbëria(Dragodan) me siperfaqe 180m2 2 katshe me 10 ari truall e cila posedon
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
2
Madhësia :
180 m²
ID e produktit :
199028
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojm shtepi në shitje në lagjen Arbëria(Dragodan) me siperfaqe 180m2 2 katshe me 10 ari truall e cila posedon:
*Podrum
*Në katin e parë
*Sallon me kuzhinë
*Dhomë gjumi
*Koridor
*Banjo
*Në katin e dytë
*Katër dhoma gjumi
*Koridor
*Banjo
Shtepia ka 24H rrym dhe ujë, kanalizimi i shtëpis është në rregull dhe rruga është e asfaltuar
Shtëpia posedon dokumentacion te rregullt

Cmimi me marrveshje
Code 20146
Per info +38344780999
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne faqen ton zyrtare ne Facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »