SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa te PozheguBrothers, Bregu i Diellit 60000 euro
Çmimi :
€60,000.00
Kategoria :
Postuar :
10 Shkurt '19
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
67 m²
Ekstra :
Garazh, Ballkon
ID e produktit :
199030
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa e gatshme për banim me Fletë Poseduese në lagjën Bregu i Diellit "Ndue Perlleshi" - Ndërtim i #PozheguBrothers

Banesa është në katin e 3-të orientimi - Lindje

Sipërfaqja e banesës është 67m²
Garazhda GRATIS dhe Depo GRATIS

Banesa ka këtë renditje:

» 1 Sallon me kuzhinë
» 2 Dhome gjumi
» Banjo,
» Ballkon
» Lift
» Gjelbërim

Qmimi 60.000 Euro

Agjensioni HomeLink
045550554
+38345550554 viber&whatsapp
agjensioni.homelink@gmail.com
Informata rreth publikuesit
HomeLink
Prishtinë
045550554
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »