SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten 2 Shtepi ne lagjen "Qershia" Veternik.
Çmimi :
€900.00
Kategoria :
Postuar :
1 Shtator '19
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
200 m²
ID e produktit :
199035
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 2 Shtepi ne Veternik ne lagjen "Qershia" siperfaqet 200m2 dhe 202m2, renditja, 3 dhom gjumi, dhom neje me kuzhin, garazh, oborr, ballkon, 2 banjo, çmimi 900 € per m2. 049899002

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Future Invest
Prishtinë
045799979
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »