SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(QIRA) ZYRË komode në lagjen e Muhaxherëve 110m²
Çmimi :
€1,100.00
Kategoria :
Postuar :
11 Tetor '18
Madhësia :
110 m²
ID e produktit :
199051
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet ZYRË komode me Qira në lagjen e Muhaxherëve afër Hotel Afes. Sipërfaqja (110m²).

Renditja:

- 4 Njësi (4 Dhomëshe)

- Kuzhinë

- Koridor

- Banjo

Plotëson të gjitha kushtet e një zyrë komode, dhe e kompletuar me inventarë, klimatizim.

- Çmimi 1100 €

Me Respekt!
KOSOVA REAL ESTATE
Kontakt: 📞 Tel: +38344108703
E-mail: ✉ kosovarealestate.ks@gmail.com
Fcb: Patundshmëri KOSOVA REAL ESTATE

Faleminderit për bashkpunim
Informata rreth publikuesit
KOSOVA REAL ESTATE
Prishtinë
+38344108703
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »