SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitesh shtepia 2 kateshe
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Gusht '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
3
Madhësia :
220 m²
ID e produktit :
199067
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia 2 kate e gjysem ne Gjakove . Shtepia gjendet ne lagjen e Hadumit ne Gjakove . Ka kete renditje : kati 1 korridor wc 2 dhoma , gjysem kati me dhome banjo dhe ballkon kati 2 - 2 dhoma koridor wc ballkon . oborr te rregulluar para dhe pas shtepise .Bodrum dhe garazhe te mbyllur

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Flora
Pristina
044134240
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »