SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet objekti afarist 230m2 me qira ne lagjen Bregu i Diellit !DELTA
Çmimi :
€800.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Madhësia :
230 m²
ID e produktit :
199081
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet objekti afarist 230m2 me qira ne lagjen Bregu i Diellit.
Objekti ndodhet ne nje zone shume te favorshme per zhvillimin e biznesit tuaj.
Objekti me hapesire prej 230m2 eshte i ndare ne dy kate ku secili kat posedon nga 115m2, dhe mund te shfrytezohen per veprimtari te ndryshme si: zyre, depo, call center etj.
Vlene te ceket se objekti ne fjale posedon 3 banjo, 1 depo te vogel dhe nje hapesire perpara qe mund te shfrytezohet per Parking.

Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049406434/049445711/049157113/044556777

Per t"i shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »