SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet lokali 70m2 ne shitje ne lagjen e Muhaxhereve !DELTA
Çmimi :
€2,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
199082
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet lokali 70m2 ne shitje ne lagjen e Muhaxhereve afer Hotel Afa-se.
Lokali shtrihet ne nje zone te bukur te qytetit qe ka qasje te lehte ne qender dhe ne lagjen Bregu i Diellit.
Lokali me siperfaqe 70m2 mund te shfrytezohet per zhvillimin e veprimtarive te ndryshme si: zyre, dyqan, furre buke etj.

Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049406434/049445711/049157113/044556777

Per t"i shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Lagjja e Muhaxherëve [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »