SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 87m2 ne shitje ne lagjjen Kalabria !DELTA
Çmimi :
€800.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
87 m²
ID e produktit :
199088
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 87m2 ne shitje ne lagjjen Kalabria mbrapa UBT-se.
Banesa ndodhet ne katin e VI-te (me lift) dhe ka kete renditje:
-Sallon me kuzhin
-Dy dhoma gjumi
-Ballkon
-Banjo
-Banesa shitet me mobilje dhe pa mobilje.
-Banesa eshte e orientuar ne Jug-lindje , Jug dhe jug-perendim.
Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049445711/049406434/049157113/044556777

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »