SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me qira ne Tophane afer Qebatores “Prizreni”
Çmimi :
€270.00
Kategoria :
Postuar :
16 Gusht '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
ID e produktit :
199093
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë me qira ne Tophane afer Qebatores “Prizreni” ne katin e 1-re, banesa eshte e mobiluar ne tersi me kushte te mira banimi dhe ka kete renditje:

– Dhoma e dites me kuzhine,
– Dhoma e gjumit,
– Banjo,

Për të i parë të gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com 
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049 622 300 + viber

e-mail: info@access-ks.com
Informata rreth publikuesit
meti
Prishtinë
044924900
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »