SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa (zyra) 110m2 me qira te Muhaxheret !DELTA
Çmimi :
€1,100.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Madhësia :
110 m²
ID e produktit :
199094
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa (zyra) 110m2 me qira te Muhaxheret te Hotel Afa.
Banesa ndodhet ne katin e I-re dhe posedone 4 njesi punuese.
Banesa leshohet me inventar eshte mire e rregulluar dhe posedone te gjitha kushtet e nevojshme per ushtrimin e shume veprimtarive adminsitrative..
Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049445711/049406434/049157113/044556777

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »