SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Model Slovenia Invest Bleje Banesën tënde vetëm me 1500 euro paradhenje
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Gusht '18
ID e produktit :
199095
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bleje Banesën tënde vetëm me 1500 euro paradhënie dhe paguaj ratën e banesës tuaj sa paguan qiranë diku tjetër!
📢 Model Slovenia Invest, tani filloi me shitjen e banesa ve dhe lokaleve afariste në lagjen më atraktive të kryeqytetit në Veternik, në kompleksin Lubjana.
TANI PRISHTINA NË PËLLËMBË TË DORËS, ME PAMJE PANORAMIKE TË KRYEQYTETIT!
Të gjitha banesat dhe lokalet të ndërtuara me planin e ri urbanistik të qytetit, me leje ndërtimi, me infrastrukturë të kompletuar, me çmime të volitshme, me kushte të mira të pagesës.
PLANIFIKIMET NË PROJEKTET TONA:
Planet e banesave me sipërfaqe:

59.06 m²; 60.48 m²; 80.36 m²; 87.16 m²; 106.64 m²; 108.04 m²; 119.93 m²;
PENTHOUSE
✔️ Distancë e madhe në mes objekteve
✔️ Hapësirë gjelbruese mbi 60%
✔️ Furnizim të rregullt me energji elektrike 24 orë
✔️ Ngrohje dhe ujë të pijes 24 orë
✔️ Sigurimi i hyrjeve dhe objekteve me parking 24 orë
✔️ Vëzhgimi me kamera dhe alarme për mbrojtje
✔️ Parking i jashtëm dhe nëntokësorë për çdo familje
✔️ Kënd të lojrave për fëmijë
✔️ Park dhe ndriqim tërë kohën

Kontakt:

Tel: +383 44 800 076 (+Viber)
Tel: +383 49 693 777 (+Viber)
Tel: +386 49 654 131
Informata rreth publikuesit
vsadulla
044800076
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »