SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 3 dhomshe 80m2 kati i 3-te Qafa
Çmimi :
€105,000.00
Kategoria :
Postuar :
7 Shkurt '21
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
199101
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 65m2 netto kurse bruto 80m2, në katin e 3-të, ndertim i shtetit rruga UQK mrapa Kafeve te vogla ne Qender. Banesa është 3 dhomëshe, ka orientimin kah jugu, e renovuar. Banesa ka parkinge i siguruare me ramp dhe sigurimin e kamerave ka edhe ambientin e lodrash per femi Ka dokumentacion te rregullte. Banesa ka këtë renditje:
- qëndrimi ditor
- kuzhinë me trapezari
- 2 dhome e fjetjes
- banjo
- koridor
- ballkon
- shpajz

Qmimi 105.000 euro

Agjensioni Dion Prishtinë
044 147 956 : 049 147 956 : 038 520 063
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »