SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
LËSHOHEN LOKALET NË LAGJEN E MUHAXHERËVE
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
31 Tetor '18
Madhësia :
150 m²
ID e produktit :
199102
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohen lokalet në lagjen e Muhaxherëve në Prishtinë

Lokalet janë të madhësisë 150m2 deri në 420m2

Opsionet janë të ndryshme, duke filluar nga ndarja e lokaleve deri te bashkimi i tyre
Ngrohja është me qendërore dhe nëntok

Kontaktoni më shumë

+386 44 768 176 (+viber)
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QAFA
Prishtinë
+38344768176
Lagjja e Muhaxherëve [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »