SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne Rrugen B_Royal
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
31 Janar '21
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
50 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
199109
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banese me qira ne Rrugen B - kompleksi Royal, banesa eshte komplet e mobiluar, gjendet ne katin e 5-te, lift funksional, ka nxemje qendrore me termokos, 50m2
Banesa posedon:
- sallon dhe kuzhine
- dhome gjumi
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 250€

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
045/ 19 00 19
Informata rreth publikuesit
Vision
Prishtinë
045190019
Rruga B [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »