SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET TOKA NE PERLEPNICE TE GJILANIT (KODI; 633/18)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Janar '19
ID e produktit :
199116
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni Jeti shpk ka ne shitje nje toke e cila gjendet ne fshatin Perlepnice te Gjilanit (ne rrugen per tek Vali Ranch).
Toka ka rreth 28.03 Ari , dhe posedon te gjitha kushtet .
Cmimi per kete toke eshte 42.000 euro
Bejme ndrrim me veture ne vlere prej 10.000 euro, me targa RKS.


Per me shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr;

046 121 033
(+383 46 12 10 33 viber)
046 121 030

Ose ne e-mail adrese;
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi; shtypni Jeti shpk , pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti SHPK.

Agjensioni Jeti Shpk ju ofron zgjedhje te ndryshme.
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
+38346121033
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »