SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa ne Gjilan (kodi; 634/18)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Janar '19
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
56 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
199117
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni Jeti shpk ka ne shitje nje banese e cila gjendet ne Gjilan (Te tregu I gjelbert)

Banesa eshte ne katin e 7-te , ka 56.6 m2 , dhe ka kete renditje;
Sallon-Kuzhine, 1 Dhome te gjumit, Banjo dhe ballkon.
Cmimi per kete banese eshte 550 euro m2.

Per me shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr;

046 121 033
(+383 46 12 10 33 viber)
046 121 030

Ose ne e-mail adrese;
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi; shtypni Jeti shpk , pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti SHPK.

Agjensioni Jeti Shpk ju ofron zgjedhje te ndryshme.
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
+38346121033
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »