SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET BANESA NE GJILAN (KODI; 636/18)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Janar '19
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
216 m²
ID e produktit :
199119
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni Jeti shpk ka ne shitje nje banese e cila gjendet ne Gjilan ,tek viva e re.
Banesa eshte ne katin e 7-te (PENT HOUSE), ka 216.95 m2.
Banesa posedon;
Sallon-kuzhine, 3 dhoma te gjumit (1 dhome ka banjo ne vete ) , ballkon , wc, depo, teras e vogel + teras e madhe me kuzhine verore.

Cmimi per kete banese eshte 550 euro m2

Per me shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr;

046 121 033
(+383 46 12 10 33 viber)
046 121 030

Ose ne e-mail adrese;
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi; shtypni Jeti shpk , pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti SHPK.

Agjensioni Jeti Shpk ju ofron zgjedhje te ndryshme.
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
+38346121033
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »