SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITEN BANESAT NE GJILAN (KODI; 640/18)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Janar '19
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
93 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
199123
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni Jeti shpk ka ne shitje 3 banesa te cilat gjenden ne Gjilan (tek viva e re).
Banesat jan ne katin e 3, 5 dhe 6, dhe kan nga 93 m2.
Posedojne;
Sallon-kuzhine, 2 dhoma te gjumit, banjo, wc ,shpajz dhe ballkon.
Cmimi per keto banesa eshte 550 euro m2.

Per me shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr;

046 121 033
(+383 46 12 10 33 viber)
046 121 030

Ose ne e-mail adrese;
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi; shtypni Jeti shpk , pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti SHPK.

Agjensioni Jeti Shpk ju ofron zgjedhje te ndryshme.
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
+38346121033
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »