SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne gjilan (kodi; 643/18)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Janar '19
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
59 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
199126
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni Jeti , ka ne shitje nje banese e cila gjendet ne Gjilan, te rrethi I ETC-se.
Banesa eshte ne katin e 9-te (pent house), dhe ka 59.62 m2 banim + 12.84 m2 terase.
Posedpn;
Sallon-kuzhine, 1 dhome te gjumit , 1 banjo dhe terasen.
Cmimi per kete banese eshte 650 euro m2.

Per me shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr;

046 121 033
(+383 46 12 10 33 viber)
046 121 030

Ose ne e-mail adrese;
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi; shtypni Jeti shpk , pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti SHPK.

Agjensioni Jeti Shpk ju ofron zgjedhje te ndryshme.
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
+38346121033
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »