SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne Arberi afer Ambasades tre te Amerikes.
Çmimi :
€830.00
Kategoria :
Postuar :
18 Korrik '19
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
85 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
199131
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne Arberi ne afersi te ambasades se re te Amerikes ne mes te Minimaxit dhe Melodia Px, ne kompleksin Butrinti, kati 4 me 2 ashensore, komplekse vetem 5 kate, siperfaqja 84.6m2, renditja, 2 dhoma gjumi, dhom neje me kuzhin, ballkon, banjo, toalet, banesa eshte e orientuar nga Jug-Perendimi ndriqim gjate gjithe dites, kompleksi perfundon ne Qershor.2019, çmimi 830 € m2 049899002
Informata rreth publikuesit
Granit
Prishtinë
045799979
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »