SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITEN DY BANESA NE GJILAN (KODI; 648/18)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Janar '19
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
140 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
199132
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni Jeti shpk ka ne shitje dy banesa , te cilat gjenden ne Gjilan (perballe interexit)
Banesat jane ne katin e 6 dhe 7 dhe kan nga 140.13 m2.
Banesat posedojne;
Sallon-Kuzhine , 3 dhoma te gjumit , 2 banjo , nje depo, nje ballkon (Njera nga dhomat e gjumit ka edhe banjo ne vete), banesa eshte me pamje nga rruga kryesore.
cmimi per kete banese eshte 700 euro m2.

Per me shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr;

046 121 033
(+383 46 12 10 33 viber)
046 121 030

Ose ne e-mail adrese;
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi; shtypni Jeti shpk , pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti SHPK.

Agjensioni Jeti Shpk ju ofron zgjedhje te ndryshme.
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
+38346121033
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »