SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITEN 5 BANESA NE GJILAN (KODI; 651/18)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Janar '19
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
109 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
199135
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni Jeti shpk ka ne shitje 5 banesa , te cilat gjenden ne Gjilan (perblle interexit)
Banesat jan ne katin e 2 , 4, 5 6 dhe 7-te , dha kan nga 109.45 m2.
Posedojne;
Sallon –kuzhine, 3 dhoma te gjumit (njera nga dhomat ka banjon ne vete), banjo dhe 1 ballkon.
Cmimi per keto banesa eshte 700 euro m2.

Per me shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr;

046 121 033
(+383 46 12 10 33 viber)
046 121 030

Ose ne e-mail adrese;
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi; shtypni Jeti shpk , pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti SHPK.

Agjensioni Jeti Shpk ju ofron zgjedhje te ndryshme.
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
+38346121033
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »