SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITEN 6 BANESA NE GJILAN (KODI 652/18)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Janar '19
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
199136
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni Jeti shpk ka ne shitje 6 banesa te cilat gjenden ne Gjilan (perballe interexit).
Banesat jan ne katin e 1 , 2, 3 , 5 , 6 dhe 7-te , dhe kan nga 82 m2 secila.
Banesat posedojne ; Sallon-kuzhine, 2 dhoma te gjumit , 2 banjo , nje depo dhe 1 ballkon . (njera nga dhomat e gjumit ka banjo ne vete).

Cmimi per keto banesa eshte 700 euro m2.

Per me shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr;

046 121 033
(+383 46 12 10 33 viber)
046 121 030

Ose ne e-mail adrese;
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi; shtypni Jeti shpk , pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti SHPK.

Agjensioni Jeti Shpk ju ofron zgjedhje te ndryshme.
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
+38346121033
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »