SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET TOKA NE GJILAN (KODI; 653/18)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Shtator '19
ID e produktit :
199137
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni Jeti ka ne shitje nje toka e cila eshte ne Gjilan (Rruga e Kumanoves).
Toka ka 51.12 ari.

Per me shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr;

046 121 033
(+383 46 12 10 33 viber)
046 121 030

Ose ne e-mail adrese;
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi; shtypni Jeti shpk , pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti SHPK.

Agjensioni Jeti Shpk ju ofron zgjedhje te ndryshme.
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
+38346121033
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »