SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne Arberi afer Katastrit 89m2
Çmimi :
€900.00
Kategoria :
Postuar :
18 Korrik '19
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
89 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
199143
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne Arberi ne afersi te Komunes kastastrit, kompleksi eshte ne ndertim e siper pritjet jan te perfundoj ne dhjetorë 2019, kompleksi ne veti do te jetë 5 katë lokale afarsite dhe 6 katë banim. Banesa eshë me siperfaqe 89m2 ne katin 1 te banimit me pamje ka perendimi, renditja, 2 dhoma gjumi, dhom neje me kuzhin, ballkon, banjo, toalet, hapsire e hollit, çmimi 900 € per m2 049899002
Informata rreth publikuesit
Granit
Prishtinë
045799979
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »