SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten 2 banesa ne kompleksin Dukagjini Residence.
Çmimi :
€1,050.00
Kategoria :
Postuar :
18 Korrik '19
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
94 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
199144
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 2 banesa ne kompleksin Dukagjini Residence, kati 3 me mundsi bashkimi ne nje banese, siperfaqet 70m2 renditja, dhom neje me kuzhin, dhom gjumi, ballkon, banjo, dhe 93m2 renditja, 2 dhoma gjumi, dhom neje me kuzhin, ballkon, banjo, çmimi 1050 € m2. 049899002
Informata rreth publikuesit
Granit
Prishtinë
045799979
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »