SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Shtëpia Ekskluzive në Lagjen Marigona 1
Çmimi :
€190,000.00
Kategoria :
Postuar :
18 Shtator
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
4
Madhësia :
450 m²
Viti i ndërtimit :
2007
Ekstra :
Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
199146
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtëpia gjindet në një nga lagjet më të mira të Prishtinës,pikërisht në lagjen e mirënjohur Marigona 1.Me lokacion tejët të mirë dhe të përshtatshëm për jetesë.Shtëpia ka hyrje të përbashkët dhe përbëhet prej 5 niveleve, e ato janë,dhe ka një siperfaqe prej 400m2,pa e përfshirë nën-kulmin (tavanin),i cili ka një siperfaqe prej 50m2.Shtëpia ka një siperfaqe totale të truallit prej 4.68 Ari,dhe vendparking për dy vetura të mëdha.Vlen të cekët se shtëpia posedon të gjithë dokumentacionin e nevojshëm.Të tri katet kanë nga një apartment në veti dhe kanë nga një siperfaqe prej 100m2,po ashtu edhe bodrumi ka një siperfaqe të njëjtë prej 100m2.dhe kanë këtë renditje:

Një Dhomë Dite me Kuzhinë
Dy Dhoma Gjumi
Koridori
Një Shpajz
Një Banjo
Dy Ballkona

Çmimi : 190.000 € (I Diskutueshëm)

Për më shumë informata :
Agjencioni Big Apple: 044 799 407(Viber) Facebook: patundshmeri big apple Email: agjencionibigapple@gmail.com
Apo mund edhe te drejtoheni në zyren tonë e cila gjindet në Lagjen Ulpiana prapa Aleances
Informata rreth publikuesit
agjencioni
Prishtinë
044799407
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »