SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne Aktash!
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Gusht '18
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
69 m²
ID e produktit :
199155
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 69.24 m^2 ne Aktash, ne kompleksin banesor InOn,
banesa gjindet ne katin e VI-te, dhe ka kete renditje:
1-sallon + kuzhine , 1-dhome gjumi 1-banjo , 1-depo , 1-ballkon.

Kontakti:
044498441 dhe 044169475


Objekti eshte ne ndertim e siper dhe pritet te perfundoje ne dhjetore 2018.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »