SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banese 110m2 ne shitje ne Rrugen B !DELTA
Çmimi :
€82,000.00
Kategoria :
Postuar :
16 Gusht '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
110 m²
ID e produktit :
199161
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banese 110m2 ne shitje ne "Rrugen B" prapa banesave Royal Mall
Banesa ka kete renditje: tri dhoma fjetje, salloni dhe kuzhine, banjo korridor dhe terrase te madhe
Pozicionohet ne katin e gjashte me ashensor funksional gjate tere kohes, vlen te ceket se ka ndricim te mire dhe orientim nga lindja
Eshte eshte e shtruar ne laminat te klasite me te larte, keramika ne banjo, mirembajtje dhe ashensor qe funksionalizohet me kartele
Per me shume informata na kontaktoni:
049157113
+38349157113 Viber
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Delta
Prishtinë
+38349157113
Rruga B [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »