SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
banesa
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Gusht '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Madhësia :
86 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
199164
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jap banesen me qira 86m2, ne qytesen pejton nprishtin , posedon dy dhoma gjumi sallon dhe 1banjo po ashtu ballkon banesa qindet katin e6 jepet per banim me qira edhe per zyre esht per mom e mobiluar dhe gjindet ne Objektin e Ambasades Norvegjeze . Per Banim >450euro-qmimi i diskutushm
Per zyre >600euro
Tel 045/706/566
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »