SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese komode me qira ne Rrugen B
Çmimi :
€55.00
Kategoria :
Postuar :
10 Tetor '21
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
55 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
199170
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banes me qira ne Rrugen B, banesa gjendet ne katin e 9-te, ndertesa ka lift funksional, eshte komplet e mobiluar, 55m2
Banesa posedon:
- dhome gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 200euro

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
045/ 19 00 19
Informata rreth publikuesit
Vision
Prishtinë
045190019
Rruga B [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »