SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa me qera
Çmimi :
€160,180.00
Kategoria :
Postuar :
16 Gusht '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
50 m²
Ekstra :
Tarracë Kulmi, Ballkon
ID e produktit :
199172
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj dy banesa me qera.

Njera banes eshte nje dhomeshe, ndersa tjetra eshte dy dhomeshe.Te dyjat jane te mobiluara.
Ato perfshijne:banjo, dhoma gjumi, korridor,
kuzhine, dhome ndenje dhe ballkon.

Qmimi i baneses njedhomeshe eshte 160, ndersa qmimi i baneses dydhomeshe eshte 180.

Banesat gjinden afer Kolegjit Iliria, Bregu i Diellit ne Rrugen Hilmi Rakovica - Numer 15.

Kontakti mund te behet edhe me viber: +38649248767
+37744240550
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »