SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banese 120m2 ne shitje ne Tophane !DELTA
Çmimi :
€900.00
Kategoria :
Postuar :
16 Gusht '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
120 m²
ID e produktit :
199177
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banese 120m2 ne shitje ne lagjen "Tophane" tek rruga "Lidhja e Lezhes" afer hekurudhes
Banesa ndodhet ne katin e tete ( i fundit) me ashensor me kartele
Ka kete renditje:
- Sallon me Kuzhinë,
- Dy dhoma fjetje,
- Dy - Banjo/Wc,
- Dy- Shpajza, Tre - Ballkona,
- Garazh per veturë te perfshire ne cmim te shitjes
Banesa eshte ndertim i ri dhe shitet e mobiluar, ka leje ndertimore, ploteson te gjitha predispozitat per nje jete te qete dhe komforte
Çmimi per shitje 900€ m2, siperfaqja e llogaritur ne brutto
Per me shume informata na kontaktoni:
049157113
+38349157113 Viber
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Delta
Prishtinë
+38349157113
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »