SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtëpi me 1.57 Ari Truall në shitje.
Çmimi :
€75,000.00
Kategoria :
Postuar :
13 Maj '19
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
157 m²
ID e produktit :
199180
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtëpia gjendet te shkolla fillore Pjeter Bogdani dhe ndodhet në 1.57 Ari Truall.
Gjithashtu mundesohet ndrrim me ndonje banese ne Prishtine.

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/636-334; 049/636-333
www.pro-rks.com 
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Medresa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »