SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa me qira ne Breg te Diellit 200€
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
18 Shtator '18
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
199182
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa posedon:

- Dhome gjumi
- Sallon dhe kuzhine
- Banjo
- Koridor

Kati i II-te
65m2

Kontakt:
045 478 477
Premium Patundshmëri
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »