SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira te Sllovenia Sporti _3+1
Çmimi :
€110.00
Kategoria :
Postuar :
31 Janar '21
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
100 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
199185
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banese me qira te Sllovenia Sporti, banesa eshte super e mobiluar me mobile moderne, 110m2
Banesa posedon:
- 3 dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
- wc
Qmimi 800€

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
045/ 19 00 19
Informata rreth publikuesit
Vision
Prishtinë
045190019
Sllovenia Sportit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »