SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qera ne Dardani 2 Dh.Gjumi me Termokos
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
8 Nëntor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
199193
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes me qera ne Dardani 2 Dh.Gjumi me Termokos

Leshohet banesa me qera ne lagjen Dardania.
Banesa gjendet tek Bashksia e 3 lokale.
Banesa gjendet ne katin e 4.
Banesa eshte e madhe afersisht 80m2 dhe ka kete renditje:
Qendrimi Ditor (Salloni)
Kuzhina
2 Dhoma Gjumi
Banjo
Ballkon
Koridor.
Banesa eshte afer shkolles fillore "Dardania" , e ka qerdhen afer, parkun e Dardanis ku mund te luajne femijet etj.
Gjithashtu banesa posedon parking te mjaftueshem per banoret e lagjes.
Eshte e pajisur me nxemje qendrore nga Qyteti (Termokos).
Banesa eshte e lire nga data 5 shtator.
Qmimi:300 euro

Agjensioni për Patundshmëri "Capital City"
✆+383 (44) 77 77 90
✆+383 (44) 132 995
✆+383 (45) 900 099
✆TelFiks: 038 500 777
✉ e-mail: capitalcityagency@gmail.com
Gjendemi ne Ulpianë , Prishtinë
Informata rreth publikuesit
Capital
Prishtinë
+38344777790
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »