SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa me qira ne Tophane €280
Çmimi :
€280.00
Kategoria :
Postuar :
18 Shtator '18
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
199194
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa posedon:

- 2 Dhoma gjumi
- Sallon dhe kuzhine
- Banjo


90 m2

Kontakt:
045 478 477
Premium Patundshmëri
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »