SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jepet me qira banesa ne rr. "Muharrem Fejza" Mati 1
Çmimi :
€220.00
Kategoria :
Postuar :
16 Gusht '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
52 m²
ID e produktit :
199207
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jepet me qera banesa ne rr. "Muharrem Fejza" Mati1. Banesa ka 52m2 dhe perbehet nga salloni me kuzhine, dhome gjumi, banjo dhe ballkon. Teresisht e mobiluar. E pershtatshme per cifte me nje ose dy femije te vegjel.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Gezim
Bologna, Italy
049326036
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »