SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Objekti me qera
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Shkurt '19
Madhësia :
500 m²
ID e produktit :
199210
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipet objekti me qera me sipërfaqe 500 m².
Objekti gjendet në një hapsirë me kushte shumë të përshtatshme për veprimtari biznesi, ka vend të mjaftueshëm për parking dhe ka një pamje me gjelbrim.
Gjendet në një zonë me zhvillim afarist me qasje direkte në rrugën kryesore për Ferizaj.
Qeraja mujore sipas marrëveshjes.
Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.
Mund te na kontaktoni ne :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com 
Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »