SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me qira te Bregu i Diellit, Objekti i Lin Projektit,
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
16 Gusht '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
50 m²
ID e produktit :
199213
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet banesa me qira në Bregun e Diellit, Objekti Lin Projekt, mbi Banesat e Tregtisë, kati i 6-te ka lift, është banesa e re dhe tashmë e mobiluar në tërësi me kushte shumë të mira banimi dhe ka këtë renditje:

-Dhoma e dites me kuzhine,
-Dhoma e gjumit,
-banjo dhe
-korridor.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com 
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049 620 300 + viber

e-mail: info@access-ks.com
Informata rreth publikuesit
meti
Prishtinë
044924900
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »