SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Objekt afarist 3000m2 me qira në lagjen Pejton
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
Madhësia :
3000 m²
ID e produktit :
199221
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Objekt afarist 3000m2 me qira në lagjen Pejton
Objekti gjendet në rrugën Luan Haradinaj (ish Kosta Novakoviq) në objektin ku gjendet edhe zyra qëndrore e NLB Bankës.
Objekti ka gjithsej 10 kate ku llogaritet Përdhesa (hyrja) si dhe 9 kate tjera afarizëm
3 katet e para janë në shfyrtëzim (të dhëna me qira) dhe për qira mbeten edhe 6 kate tjera me nga përafërsisht 500m2 secili kat e që në tërësi janë 3000m2
Mundësia që të mirren me qira vetëm 3 ose 4 kate (1500-2000m2) është
Objekti posedon 2 ashensorë të cilët mirëmbahen, posedon kamera sigurie, shkallë emergjente, ngrohje qëndrore me Termokos, klimatizim qëndrorë, kabllim, alarm zjarri etj
Çdo kat ka hyrjen e veçantë, ka 5 banjo (3 + 2) të ndara, dhomë për server room, derë anti zjarr, ndriqim të mjaftueshëm si dhe ka mundësi të shumëta ndarje në zyra pasi që janë hapësira të hapura e që mund te ndahen sipas nevojës.

ID: T40022

Agjencioni i Patundshmërisë
TOPIA Real Estate

✆ 038/224-222 ; 049/596-777
🌐 www.topia-ks.com  
📧 info@topia-ks.com

TOPIA Real Estate
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »