SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira te Muhaxhert afer Ambasades se Zvicres
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
16 Gusht '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
83 m²
ID e produktit :
199224
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa eshte ne fillim te lagjes se Muhaxherve mbi gjami, eshte ndertim i Ri, e mobiluar ne tersi me mobilje te reja dhe ka kete renditje:
– Sallonin,
– Kuzhinen me Trapizari,
– 2 dhoma te gjumit,
– 2 ballkona,
– Banjo, dhe
– Wc.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com 
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
045/ 623 300 Viber

info@access-ks.com
Informata rreth publikuesit
meti
Prishtinë
044924900
Lagjja e Muhaxherëve [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »