SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa luksoze 78m2 ne shitje ne Bregun e Diellit !DELTA
Çmimi :
€96,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
78 m²
ID e produktit :
199226
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa luksoze 78m2 ne shitje ne Bregun e Diellit me nje pamje impozante kah qyteti.
Banesa ndodhet ne katin e II-te (posedon ashensor funksional) dhe ka kete renditje:
-Sallon me kuzhine
-Dy dhoma gjumi
-Dy banjo
-Ballkon

Vlene te ceket se banesa eshte e mobiluar me finesë dhe stil, po ashtu ne kete çmim perfshihet edhe nje garazhe e madhe.
Pranohet edhe kompenzim me ndonje veture.

Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049406434/049445711/049157113/044556777

Per t"i shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »